Сертифікат відповідності

Сертифікат являється документальним підтвердженням певних законодавчих вимог, при яких товар має повністю відповідати заявленій якості, системі її управління та екологічного менеджменту і виконувати вимоги до персоналу. Сертифікація здійснюється уповноваженим органом, який встановлюється в обраному порядку.

Сертифікат відповідності являється документом, який підтверджує якість продукції, систему управління якістю, системи екологічного менеджменту, та вимоги встановлені відносно персоналу та встановлених до нього стандартів або іншої нормативно-правової документації.

При наявності даного документу, значно простіше оформити документацію щодо реалізації, ввозу і вивозу продукції. Сертифікація товарів, що виготовляються, а також продаються і використовуються на території України являється обов'язковою, враховуючи ЗУ «Про підтвердження відповідності», Декрету КМУ «Про стандартизацію і сертифікацію».

Сертифікація проводиться за допомогою договору між уповноваженим органом та самим виробником. Перелік продукції, яка належать до групи товарів, які необхідно сертифікувати у обов'язковому порядку, було затверджено Наказом Державного Комітету з питань технічного регулювання та споживчої політики № 28 від 01.02.2005. При сертифікації враховуються усі параметри якості та сировина, яка була задіяна при виробництві. Після даної процедури, уповноважений орган зобов'язаний надати певний документ (сертифікат), який підтверджуватиме необхідні вимоги, щодо якості товарів. Сертифікація необхідна для того, щоб споживач міг отримати усю необхідну інформацію, про належну якість товару. Це також допоможе Торговій Марці зайняти більш високе місце, серед конкурентів та зарекомендувати продукцію на ринку не тільки на території України, а і за її межами. Даний документ підтверджує якість і певні характеристики товару і те, що вони відповідають державним та міжнародним установленим нормам.

 
 
 
СтандартСертифікат відповідності